picma.ru | 1joomla.ru

NOVAK Yangın ve Güvenlik Sistemleri San.Tic.Ltd. Şti., Güvenlik sektörünün Türkiye,de yeni oluştuğu 1991 yılında NOVAK koruma hizmetleri A.Ş. olarak hizmet vermeye başlamış ve bu sektörün öncü firmalarından CERBERUS firmasının Türkiye temsilciliğini alarak sektörde rakipsiz tek firma olmuştur bu süreç sonunda CERBERUS firmasının satılması sonucunda Türkiye temsilciliğinin kapanması ile birlikte 2004 yılında NOVAK Yangın ve Güvenlik Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti olarak tekrardan İstanbul' da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Yangın ihbar sistemi,Yangın söndürme sistemi,Güvenlik alarm sistemi,Kamera kayıt sistemlerinin kurulması,bakımlarının yapılması ve bu sistemler ile ilgili kurulum ve kurulum aşamasından sonra çalışır olmalarını sağlamak teknik ve eğitim hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz; yangın ihbar,güvenlik ve cctv sektöründe yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz; Elektronik güvenlik alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Geride bıraktığımız 9 yıl süresince daha çok Yangın alarm sistemleri Cctv kamera kayıt sistemleri ve Hırsız alarm güvenlik sistemlerinin kurulması, periyodik bakımlarının yapılması ve sistemlerin sorunsuz çalışır olmalarının sağlanması alanlarında teknik destek hizmetleri verilmiştir. Hizmet verilen yerler olarak Büyük çaplı entegre tesisler oteller fabrikalar deniz sektörü gemiler iş yerleri ve evler olarak sistemlerin satılması,kurulması ve bakımlarının yapılarak çalışır olmalarının sağlanması faliyetleri sürdürülmüştür.

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan ve satışı yapılan bütün ürünlerin sertifikalı olmaları ve Türk standardları enstitüsü,ne uygun olmaları konusunda özen gösterilmektedir.T.C. sanayi ve ticaret bakanlığı tüketicinin ve rekabetin korunması garanti belgesi ve satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgeleri bulunmaktadır.

2013 yılı ve sonrası için de çalışmalarını aynı yönde devam ettirmek arzusunda olan NOVAK yangın ve güvenlik sistemleri her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma o memnuniyeti devam ettirmek arzusundadır.

Günümüz teknolojilerini yakından takip eden ve bulunduğu elektronik güvenlik sektöründe gelişen yenilikleri takip eden NOVAK yangın ve güvenlik sistemleri hızla gelişen sektörde ön sıralardaki yerini koruyarak sektördeki yerini almaya devam etmektedir.

Bu çalışmalar ile birlikte NOVAK müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamakta, konularında uzman kadrosuyla varolan çözüm ortaklığı yapısını güçlendirmek ve yeni çözüm ortaklıkları ile daha kapsamlı Yangın ihbar sistemleri,Yangın söndürme sistemleri,Cctv kapalı devre kamera kayıt sistemleri,güvenlik sistemleri hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir.

NOVAK her biri kendi alanlarında deneyimli ve uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmiştir.

NOVAK hizmet verdiği her alanda teknik altyapısını sürekli güçlendirmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.